ART / Lithographs / Litograph in colors 7775063
nr 777 5063
LITOGRAPH IN COLORS
Alvar Salto, 51/200, subject size: 58x42,
Alvar Salto, 51/200, motivets mått: 58x42
300
SEK 100
Monday September 17 2012
at 19:08:47
12/9 13:58:38